HAKKIMIZDA

Hakkımızda
Serem Turizm olarak Türkiye’nin turizm alanında gelişmesiyle bu alanda hizmet vermek için 7 sene önce kurulmuş bir firmadır. Başarılı bir grafik çizen firmanın merkezi İstanbul’da olup başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine hizmet sunmaktadır. Geniş hizmet yelpazesinde yurt dışı seyahatleri de yer alıyor.Başarıyı aç ve deneyimli ekibiyle Serem Turizm yüksek kalite anlayışı içerisinde hizmet vermeyi kendine hedef seçmiş ve bu alanda ilerlemek için büyük çaba harcamaktadır. Firma olarak ayrıca turizm sektöründe teknolojik gelişmeleri iyi bir şekilde takip etmekle beraber oluşan yenilikleri firmaya adapte etmek için çalışmalar yapıyor.

Verilen kaliteli hizmet oldukça dinamik olmanın yanında esnek bir yapıya sahiptir. Serem Turizm müşteri memnuniyetini ön planda tutmakla beraber aynı zamanda teknolojinin bütün imkânlarını kullanmaktan yana olan bir firmadır. Güvenli turizm taşımacılık hedefi ile yola çıkan Serem Turizm bu doğrultuda oluşabilecek sorunları önceden tahmin etme yoluna gidiyor ve bunun için gerekli önlemleri önceden almaktadır.

Misyon
Serem Turizm misyon olarak kendine bu sektörde teknoloji en iyi şekilde kullanıp güçlü insan kaynakları ile beraber pekiştirerek güncel yani yenilikçi bir model oluşturarak bu alanda sürekliliği sağlamaktır.
Vizyon
Vizyonumuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve daima müşterinin mutlu olmasını sağlamak. Piyasada yer alan turizm firmalarından farklı bir şekilde turizm taşımacılık hizmeti vererek bu alanda Türkiye’nin en iyi ve en profesyonel markası olmaktır. Hizmetlerimiz
Seren Turizm olarak turizm taşımacılık alanında verilebilecek tüm hizmetleri vermeye çalışıyor. Verdiğimiz hizmetler başlıca otobüs kiralama, minibüs kiralama, servis taşımacılığı, Havaalanı transferidir. Firmamız verdiği tüm hizmetleri şoförlü olarak yapmakta ve şoförleri deneyimli aynı zamanda profesyonel kişiler tarafından oluşmaktadır. Serem turizm bünyesinde birçok yeni araba ile hizmet veriyor. Konforun ön planda olduğu araçlarda keyifli yolculuk garantisi bulunuyor. Vip araçlarımız sayesinde tüm misafirleriniz güvenli ve hızlı seyahat etme imkanı buluyor. Genel olarak söylemek gerekirse Serem turizm konforlu, güvenli ve uygun fiyata turizm taşımacılık hizmeti veren bir firma olmuş ve olmaya devam ediyor.
Copyright © 2018. Tüm hakları www.seremturizm.com.tr aittir.